Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Fabia II Kombi 1.6 TDI 2012 Kontrolka otwartych drzwi, elektryka

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Fabia II Kombi 1.6 TDI 2012 Kontrolka otwartych drzwi, elektryka

    Cześć

    Mam ostatnio dość poważny problem - w trakcie jazdy pali mi się bez przerwy kontrolka otwartych drzwi - mam nadzieję, że nie muszę tłumaczyć, że wszystkie są zamknięte? W momencie wciskania hamulca przy włączonym silniku kontrolka gaśnie, jednak zapala się ponownie po jego puszczeniu. Oczywiście palą się również tylne lampki sufitowe (które wyjąłem, bo denerwuje to podczas jazdy wieczorem) i lampki w bagażnibagażniku.

    Jednego dnia problem kontrolki zniknął jednak przestały działać elektrycznie otwierane szyby oraz połowa świateł stopu (lewa strona) paliła się bez przerwy i bagażnik zaczął się otwierać niekontrolowanie przy wyłączonym zapłonie.

    Teraz wrócił problem kontrolki otwartych drzwi i przy wyłączonym zapłonie czasami bagażnik otwierał się sam (więc chwilowo odłączyłem zamek bagażnika, bo po 2 dniach rozładował mi akumulator).

    I teraz:

    - akumulator naładowany, sprawdzony, 100% sprawny
    - Alternator 100% sprawny
    - Przewody w harmonijce drzwi kierowcy i pasażera jak nowe, żadnych załamań czy pęknięć

    Macie może jakieś podejrzenia? Co jeszcze można sprawdzić? Czy jechać prosto do elektryka?

  • #2
    Wszystkie bezpieczniki również są ok. Żeby było jasne - problemu elektrycznie otwieranych drzwi i palących się świateł stopu już nie ma.

    Komentarz

    POWRÓT NA GÓRĘ
    Pracuję...
    X